Červen 2009


hoja dess hm ujde

28. června 2009 v 11:40 | simiq
ahojky udělákm trošku lepší dess jako tenhle se mě líbí ale je takej přetahovanej takže se nelekněte až přijdete a bude tu new dess a názvu článku si nevšímejte

new dess

27. června 2009 v 18:55 | simona
tak sem se dneska nudila a přemejšlela o new!dessu ale nevěděla sem s čím prvně sem myslela s mořem pak zasejc z jonasama potom ze slunečníma brejlema=D a pak nejdnou mi v hlavě přeběhl celej film madagaskar tak je tu dess z madagascarem nic moc je tam jen gloria a alex ale stačí ne a jinak zasejc pp

photoshoot jonas brothers

26. června 2009 v 21:32 | simona
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

uvádějte zdroj

zdar

26. června 2009 v 21:29 | simča
ahojky kámoši a návštěvníci
takl ted se koukám na zpověd královny střední super a zejtra v 10:00 máme sraz v dolní ulici ty jo se těšim ale místo farny tam prej bude Anna k. tak nwm a jak se máte vy a co výzo teda mi ho máme až v uterý ael to newa w pondělí jdem do kina a na výzo máme palačinky a výzo newim jak přes prázky vydržim bez mejch nejbližších človíčků(celý třidy)!!!
ale vim co na výzo budu mít si 3 trojky necháputo nikdy sem trojky neměla jo chapu prostě mám ted rodinny problémy ale neřešte to snad to v sedmý bude lepčí.
co bylo dneska za den.nic nuda,nuda,nuda a zasejc nuda!ne to je vtip!tak bye bey a mějte e suprově

hej hou

26. června 2009 v 21:15 | simona
tak sem si hrála a vzniklo z toho tohle hele nějak neprotestuju prostě jinej nápis mě nenapadl=D

trailer Princess Protection Program

25. června 2009 v 20:23 | _#S!mč&#_
uvádějte zdroj

Program na ochranu princezen

25. června 2009 v 20:20 | _#S!mč&#_
Selena Gomez a Demi Lovato představily v kanadském Torontu svůj nový film "Program na ochranu princezen" (Princess Protection Program).

A o co ve filmu půjde?
Princezna Rosalina (Demi Lovato) je ohrožena diktátorem, který se chce zmocnit její země a proto je agenturou na ochranu princezen přesunuta do Ameriky. Tam se jí ujme agent Manson, který si jí vezme k sobě domů a za pomoci své dcery Carter (Selena Gomez) se z Rosaliny snaží udělat úplně normální holku ze střední jménem Rosie. Ve škole se stává rychle oblíbenou a to Carter nese zpočátku trochu těžce. Mezi oběma holkama je ale silné kamarádské pouto, takže všechno určitě dopadne tak, jak má :).
zdroj:Profimedia.cz
váš zdroj: www.simonaturzova.blog.cz

STAR: Jak si žije Demi!

25. června 2009 v 19:08 | _#S!mč&#_

Takhle bydlí hvězda filmu Camp Rock!
Další hvězdička, Demi Lovato (16), se zabydlela v Toluca Lake, nejvíc cool čtvrti Los Angeles! Aby toho nebylo málo, tak bydlí navíc i ve stejné ulici jako Miley Cyrus (16) a Selena Gomez (16)! Chytrá holka - své nejlepší kámošky má od sebe jen pár minut! A jaká tajemství proklatě drahá vilka vlastně ukrývá? Obrovská kuchyň je pro Demi ráj a ráda v ní kuchtí své specialitky na večerní babinec! "Nejradši dělám mexické kuřecí fajitas! Těch se nikdy nenabažím," říká Demi à la kuchařka. A když si potřebuje dát menšího šlofíka, má na výběr z pěti velkých ložnic! "Miluju obrovské postele a na spaní potřebuju hodně místa," přiznává se smíchem. Nestačil by ale i menší domeček? V tak obrovské vile se přeci musí cítit dost často osamělá, nebo ne? "Žádný strachy - moji rodiče a sestry Dallas a Medison tu bydlí se mnou! Úplně sama bych tu asi moc dlouho nevydržela!" Navíc má Demi i příšernou hrůzu ze tmy: "Pokaždý když se zhasnou všechna světla, automaticky začnu slyšet divný a strašidelný zvuky," prozrazuje. Vlastnit takový mega dům má samozřejmě spoustu výhod - hlavně co se holek týče! Ranní boj o koupelny se tu nekoná, protože vila jich skrývá rovnou sedm! No, co k tomu my, obyčejní smrtelníci, můžeme dodat? Není nad pohodové bydlení hollywoodských hvězdiček... :-)


zdroj:disney chanell
my zdroj:bravo.cz
váš zdroj:simonaturzova.blog.cz

 • Slavnostně prostřená jídelna. Tady jedí Lovatovi.
 • Jak útulné! Před krbem v obýváku se může Demi rozvalovat se svými kámoškami.
 • Demiina vila o velikosti 470 m2 v ceně 1,4 milionu eur stojí v Los Angeles, ve čtvrti Toluca Lake.
 • Sladké sny jsou zaručeny! Tohle je jedna z pěti luxusních mega ložnic!
 • Tady je Demi ve svém živlu!
 • Tak tohle je bomba! Z obrovské vany se může Demi koukat přímo do zahrady.
obrázky newim jestly jdou

joe and debilla:

25. června 2009 v 19:05 | simča
starši článek:Zpěvák tria The Jonas Brothers Joe Jonas ukázal na veřejnosti svoji přítelkyni. A rozhodně se nemá za co stydět...
Camilla Belle, tak se jeho láska jmenuje, je totiž opravdová kráska. A Joe si to zřejmě dobře uvědomuje, o svojí princeznu se totiž na rande staral přímo královsky. Vzala ji nejprve na romantickou procházku po městě, potom spolu poobědvali v luxusní restauraci a nakonec ji odvezl svým skvělým fárem domů. No jo no, Joe má prostě styl!


Víš o Joe Jonasovi opravdu všechno?

 • Narodil se 15.8.1989
 • Pochází z Arizony, USA
 • Celé jeho jméno je Joseph Adam Jonas
 • Má dva mladší bratry Frankieho a Nicka a jednoho staršího Kevina
 • Rád se předvádí, tak chtěl být komikem
 • Je zpěvákem, ale umí hrát i na kytaru a klavír
 • Chce se věnovat i herectví
 • Hrál Shana Greye ve fimu Camp Rock
Zdroj: Profimedia.czINTERVIEW: Demi Lovato - Nenávist ve škole!

25. června 2009 v 19:01 | simiq
Demi Lovato v Londýně
Zdroj: Profimedia.cz
Krásná, talentovaná, přemýšlivá a hlavně neskutečně nadšená, taková je Demi Lovato! Tak pojď a přečti si, co všechno prozradila v rozhovoru.
 • Bravo: Jak jsi se dostala k práci v showbyznysu?
  Demi Lovato: Když mi bylo pět, šla jsem na casting Barney & Friends, ale neuspěla jsem, protože jsem neuměla číst. Naučila jsem se číst a zkusila jsem to o rok později. Vyšlo to! V této show jsem strávila dva roky a poznala jsem tam i mojí nej kámošku Selenu Gomez.
 • Bravo: Co se stalo po skončení Barney & Friends?
  Demi Lovato:Hostovala jsem ještě v několika dílech, ale hlavní úspěch přišel až když jsem začala spolupracovat s Disney. Tam jsem dostala roli v As the Bell Rings, a přestože to bylo jenom pět minut, pracovala jsem pro Disney Channel! Myslím, že to byla nejvíc cool věc v mém životě. Když jsem tu roli získala, plakala jsem. Vůbec jsem nevěřila, že je možný, abych něco takové mohla dělat.
 • Bravo:Co si mysleli tvoji spolužáci o tvém vystupováni v televizi?
  Demi Lovato:Byla jsem donucena odejít ze státní školy. Lidi mě nenáviděli. Bylo to hrozný, na záchodech byly různý nápisy a ze všech se dalo vyčíst "Nenávidíme Demi Lovato!"
 • Bravo:Jaké bylo natáčení Camp Rocku s Jonas Brothers
  Demi Lovato:Představ si, že jsi novej u Disneyho a tvoje první práce je, zamilovat se do největšího miláčka celé firmy. Každá holka, která se kámoší s Jonas Brothers, dostává nenávistný e-maily a je podezřelá, že někým z nich chodí.
 • Bravo:Říká se, že jsi randila s Joem? Je to pravda?
  Demi Lovato:Joe a já jsme nikdy nebyli na rande! Jsme opravdu dobrý kámoši a já si myslím, že je opravdu vtipné, že se lidé snaží nás dva dát dohromady.
 • Bravo:Co říkáš nato, že Miley Cyrus řekla, že jste ona, ty a Selena Gomez kamarádky?
  Demi Lovato:Mno... Já opravdu nevím, proč to Miley řekla. Nikdy jsme o sobě vzájemně nemluvily. Neříkám o nic negativního, ale ani pozitivního... No dobře, řekla jsem si, to je cool Hannah Montana ví, kdo jsem! Potkala jsem ji jednou na Disney koncertu a ona mi dala pár rad, jak být slavná. Taky mi řekla, že doufá, že budu úspěšná.
 • Bravo:Kdo nebo co tě inspirovalo k natočení alba Don't forget?
  Demi Lovato:Kelly Clarkson, to byla dokonalá inspirace. Rozhodla jsem se to zkusit jako ona a najednou jsem si řekla, jo, to skvěle sedí. Zjistila jsem, že jsem popová zpěvačka a nemá smysl, abych zkoušela být drsná rockerka nebo hardcoristka. Teď jsem prostě u Disney Cannel!
 • Bravo:Kdo je tvůj vzor?
  Demi Lovato:Hilary Duff. Myslím, tedy jsem si jistá, že taky dělá spoustu chyb, ale my je nikdy nevidíme. Je prostě skvělý, když se někdo vyvíjí a pokračuje v tom, co začal, jako malá holka.
 • Bravo:V roce 2013 ti bude 21, jaké máš plány do budoucna?
  Demi Lovato:Můžu mluvit o tom co bude za dvacet let?! (smích) Ne, opravdu nevím, co budu dělat v roce 2013, ale doufám, že bude stále vystupovat v televizních show. Ráda bych také točila více filmů.zdroj: www.bravo.cz vy používejte můj zdroj

SONC vyhodnocení

24. června 2009 v 15:35 | simiq
tak vyhodnocení a new!anketa v komentech hlasujte dík::

výsledky:
1.(joijna) Joe Jonas2.4% (1)
2.(Jonasfanns>Nick°Baruška)Nick Jonas61.9% (26)
3.(Terka)Miley Cyrus7.1% (3)
5.(Leňa) the Jonas brothers23.8% (10)
6.(hancuch)Frankie Jonas4.8% (2)

Diplom pro new!sb

23. června 2009 v 21:02 | simona

ahoj tady je diplomek pro moje new!sb Matushku (at se líbí aspon ten diplomek)

shoot Avril Lavigne 0.0

23. června 2009 v 19:06 | simona

5 důvodů..

23. června 2009 v 14:23 | _#simona#_
... proč by se měl Joe rozejít s Camillou Belle. Souhlasím uplně se všema...snad to Joe někdy uvidí.. xDD Ale dobře jí setřeli =)


Zdroj:


pixelky do deníčku

22. června 2009 v 14:52 | simča


em20-1.gif image by Saliskoem21.gif image by Saliskoem22.gif image by Saliskoem23.gif image by Saliskoem24.gif image by Saliskoem25.gif image by Saliskoem26.gif image by Saliskoem27.gif image by Saliskoem28.gif image by Saliskoem29.gif image by Saliskoem30.gif image by Saliskoem31.gif image by Saliskoem32.gif image by Saliskoem33.gif image by Saliskoem34.gif image by Saliskoem35.gif image by Saliskoem36.gif image by Saliskoem37.gif image by Saliskoem38.gif image by Saliskoem39.gif image by Saliskoem40.gif image by Saliskoem41.gif image by Saliskoem42.gif image by Saliskoem43.gif image by Saliskoem44.gif image by Saliskoem45.gif image by Saliskoem46.gif image by Saliskoem47.gif image by Saliskoem48.gif image by Saliskoem49.gif image by Saliskoem50.gif image by Saliskoem51.gif image by Saliskoem52.gif image by Saliskoem53.gif image by Saliskoem54.gif image by Saliskoem55.gif image by Saliskoem56.gif image by Saliskoem57.gif image by Saliskoem58.gif image by Saliskoem59.gif image by Saliskoem60.gif image by Saliskoem61.gif image by Saliskoem62.gif image by Saliskoem63.gif image by Saliskoem64.gif image by Saliskoem65.gif image by Saliskoem66.gif image by Saliskoem67.gif image by Saliskoem68.gif image by Saliskoem69.gif image by Saliskoem70.gif image by Saliskoem71.gif image by Saliskoem72.gif image by Salisko
em19-1.gif image by Salisko


ahojky nuda velká

22. června 2009 v 14:10 | simiq
tak ahojky lidiškyem33.gif image by Salisko
dneska asi nic nepřidám nemám zrovna nej.náladu ael třebas něco přidámem23.gif image by Saliskomno takže dneska vš škole nic moc měli sme přednášku o alkoholu,nemocích bo první pomoci a na konci test měla sem všechno goodem63.gif image by Saliskozejtra jdem na dobravku kousek od Chotěboře a Chotěboř je kousek od Jihlavyem64.gif image by Saliskonormálně asi tejden už schánim lidi kdo semnou pujde na slavnosti piva rebel bude tam:Tomáš Klus,all X a Ewa Farna nebo tak STO zvířat se těšímem34.gif image by Salisko
a dneska sem zjistila že tam pujde moje kamarádka která se přestěhovala a asi 5 mejch nej kámošek+jedna krávaa co nesnášim radši nejmenovaná.holky u nás ve třídě víem38.gif image by Salisko
tak se holčičky moje těšim je to 27.6.tudyš v Sobotu.áááá nejvíc se těšim na Ewu byla sem na jejim jednom koncertu a byla super byla sem v první řadě ted se asi už do první řady nedostanu ale těším seem32.gif image by Salisko


tak jo ted už pápá a mějte se jak chcete ju!!

hlasujte v sonb

22. června 2009 v 13:33 | simča
ahojky lidi hlasujte pro mě TU TU TU TU TU TU TU dělám zase diplomy kdo chce napište
kolikátej to byl hlas a co an diplom dík za hlas

befor the storm

21. června 2009 v 17:04 | simča
jako lidi neřikám že jim to nepřeju polovina zvás mám miley hop sem hop tam ale podle mě láme každýmu srdce a nick jí na to zase zkočila naechci tim naštvat obdivovatele miley.


kopírujte se zdrojem